Dr. Gregory House

194 posts in this topic

georgevna

რა დამაინტრიგე :D

ვიწერ :*

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

georgevna

ჰუჰ,მაგარი სერია იყო :)

მომეწონნენ :rolleyes: :rolleyes:

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

რა ხალხია ნახეთ რა

def1cbd04b25.jpg

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

The 2007 Emmy Awards

e61da4c28db3.jpg

Hugh was born in Oxford, England on June 11, 1959. He was educated at Eton and Cambridge. Son of an Olympic gold medalist in the sport, he rowed for the England youth team (1977) and for Cambridge (1980). He met Emma Thompson at Cambridge in 1978 when both joined "Footlights" and was introduced to Stephen Fry by Emma in 1980. Hugh is married and lives in Los Angeles. His wife and three children, who previously lived in London, are moving to Los Angeles to live with him. Besides acting and comedy, he has written the best-selling thriller, "The Gun Seller", also has done a screenplay for the film version, and has a second novel called "The Paper Soldier" being published on 27 September 2009.

Alternate Names:

Fry and Laurie

უყურე შენ :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

მომწონს ეს კადრი

fbfdcd6b6851.jpg

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

აუუუუუუ მეხუთე სეზონი როგორ რჩება რომ იცოდეთ , მოკვდებიიით : (

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Likuna_Chk

არ მოვკვდები აშკარად : ))

მაგრამ ისე დაწერე დამაინტერესა :))

პ.ს. გვითხარი რაა : ))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

კვდება ალბათ ჰაუსი

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

სადაა მეხუთე სეზონის სერიები, სად დევს?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
კვდება ალბათ ჰაუსი

რა მწარე ენა გაქვს :D

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
კვდება ალბათ ჰაუსი

<_<

არა ფსიქიატრიულში აწვენენ, მაგარს გარეკავს : (

მეექვსე სეზონის ჭაჭანება კიდე არ იქნება სექტემბრამდე : (

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
არა ფსიქიატრიულში აწვენენ, მაგარს გარეკავს : (

უ,მაგას გარეკილი აქვს უკვე კაი ხანია და რაღა მაინცდამაინც 5სეზონში გადაწყვიტეს ფსიქიატრიულში დაწვენა :D

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

ninikela

არა , იმენა მოლანდებები დაეწყება და რამეე : (

თორე ისე გარეკილი რომ აქვს იმიტომ არ გვიყვარს : X

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

House MD Season 6 Promo

აააააააააააააააა

როდის გამოვააა

:user: :user: :user:

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFkRsdTZtR3g3M0JHTEpvR1o4MnduUVEAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6Q.jpg

season-6-wall-promo.jpg

House-Season-5-Promo-house-md-1795948-720-400.jpg

: ))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

promo_u_fisch_07.jpg

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

2cdz59v.jpg

House-MD-house-md-1165501_1024_768.jpg

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
აუუუუუუ მეხუთე სეზონი როგორ რჩება რომ იცოდეთ , მოკვდებიიით : (

თუ სწორად მახსოვს საგიჟეთით არა?

მეექვსე სეზონის ყურება უნდა დავიწყო ეხლა და გადმოწერა მეზარება..... არა რა კვდება კაცო ჰაუსი გუნდსაც იბრუნებს დაჟე და არც აპირებს სიკვდილს :) ვგიჟდები თვითონ პიროვნებაზე :( ბავშვობიდან "პრობლემატური" ტიპები მიზიდავს :D :D :D :D თან ჰიუ ლორიც უხდება როლს ძაააალიან სიმპატიურია :( :(

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
ვგიჟდები თვითონ პიროვნებაზე sad.gif

+1 მეც

არადა რას გავს მარა მაინც მაგარი ტიპაჟია (ჰ)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
მეექვსე სეზონის ყურება უნდა დავიწყო ეხლა და გადმოწერა მეზარება.....

რადგინდა გადმოწერა ონლინე უყურე : ))

Доктор Хаус. 6 сезон онлайн

მე ასე ვუყურებ ხოლმე და რავი უკმაყოფილო არ ვარ : ))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

83dc049ba7fe.gif

: ))

8067bfba69ba.jpg

housemd.gif

რა სახეებს კერავს ხოლმე ცუდად ვხდები : ))

:wub:

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting